0

E-ajakirja ostmine veebikauplusest Digiraamat.ee.

Sind huvitava e-ajakirja leidmiseks sirvi lehekülge, kasuta otsingumootorit või vajuta reastamise valikute nuppe. Leidnud huvipakkuva e-ajakirja, klõpsa selle juures nuppu „Osta”.

Avanevas aknas on võimalus valida, kas soovid veel ajakirju sirvida või tellimust vormistada. Oled meelepärased välja valinud, klõpsa nupule „Vormista tellimus”. Sind suunatakse ostukorvi lehele, mis kuvab valitud e-ajakirjad. Kui oled oma ostukorvi sisuga rahul, on aeg tellimus kinnitada. Selleks sisesta toimiv e-posti aadress, vali soovitud pank (tasuta ajakirjade tellimise korral pangalinki ei kuvata) ja nõustu kasutustingimustega. Valikud teinud, klõpsa nupule „Kinnita tellimus”. Edasi suunatakse sind maksmiseks valitud panga lehele.

Pärast maksmist klõpsa kindlasti lingile „Tagasi kaupmehe juurde”. Sind suunatakse ootelehele, kuhu makse õnnestumise korral ilmuvad tellitud ajakirjade allalaadimislingid (tuleb arvestada, et ONLINE ajakirju alla laadida ei saa). Kui peaksid akna enneaegselt sulgema, pole muretsemiseks põhjust: kõigi tellitud ostude laadimiste lingid saadetakse ka sisestatud e-posti aadressile. Samamoodi toimub ka muude digitoodete ostmine.

Veebikeskkonna haldaja on Bitstore OÜ , äriregistri kood 12355292, postiaadress: Tööstuse 4, Turba alevik, Nissi vald, Harjumaa, 76201

Probleemidest ja pretensioonidest palume teada anda e-posti aadressil: abi@digiraamat.ee